Нещодавно у Варвинській районній гімназії відбулася зустріч з олімпійським чемпіоном Токіо 1964 року на каное-двійці, чемпіоном Європи, чемпіоном СРСР Андрієм Хімічем, бронзовою призеркою зимової Олімпіади 1994 року в Ліллехамері Валентиною Цербе-Не́сіною, призеркою чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу Ніною Лемеш.