До суду направлено провадження щодо митника, внаслідок дій якого держава недоотримала 2,4 млн. грн. митних платежів
Прокуратурою Чернігівської області після завершення досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо митника, підозрюваного у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. Ці протиправні дії спричинили державі матеріальну шкоду у вигляді недоотриманих обов’язкових платежів на суму понад 2,4 млн. грн.