Ужгородські міліціонери повернулися додому із зони АТО (ФОТО)
Днями загін ужгородських міліціонерів-добровольців на чолі з начальником Ужгородського міськвідділу міліції Євгеном Калитичем повернулися додому із зони АТО. На сході України вони забезпечували правопорядок та захищали мирне населення.