7 грудня ліцеїсти гуманітарного профілю на чолі з вихователем Сидоренко Наталією Василівною відвідали столицю України – Київ.
Головною метою екскурсії було відвідування дому Булгакова. Неперевершено красивий, він пахнув історією, а нам, ліцеїстам, здалося, що ми потрапили на сторінки "Білої гвардії. Далі за планом була прогулянка Андріївським узвозом, Контрактовою площею, Майданом Незалежності. І...