П’ять років тому вся культурна спільнота Чернігівщини втратила неперевершеного митця, блискучого громадського діяча, видатного хормейстера Любомира Боднарука. У Чернігівському музичному училищі пройшов вечір пам’яті, присвячений Маестро, повідомляє Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія.