Н.-Сіверська спортсменка Валерія Єрошенко на Міжнародному турнірі з боксу здобула золото. ВІДЕО
Новгород-Сіверська спортсменка Валерія Єрошенко повернулась додому з золотом з міжнародного турніру. Змагання проходили в Чернігові. У них брали участь кращі боксери з України та Білорусі.