Начальник ГУМВС області провів виїзний прийом громадян в м. Артемівську (ФОТО)
10 грудня начальник Головного управління МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін провів виїзний прийом жителів Артемівська та Артемівського району. Всі бажаючі, а їх було близько 20 осіб, серед них навіть жителі міст Горлівки та Костянтинівки, отримали можливість поговорити з головним міліціонером області про наболіле.