Комісія надала дозвіл на передачу житлових приміщень гуртожитків у власність громадян
9 грудня у Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Миколи Миргородського відбулось чергове засідання комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках. Члени комісії розглянули питання щодо надання дозволу на передачу житлових приміщень у власність громадян.