У Чернігівській ОДА відбудувся брифінг з теми «Готовність комунальних підприємств та Служби автомобільних доріг України в області до роботи у несприятливих погодних умовах (снігопади, ожеледиця тощо)». Зимовий період – це час, коли водіям потрібно бути особливо уважними під час руху. В той же час безпека на дорозі залежить не тільки від водіїв та їх залізних коней, вона багато в чому залежить і від того, наскільки місцева влада та комунальні служби готові діяти під час снігопадів та ожеледиці. Саме тому, чиновники та представники комунальних підприємств області і розкажуть про свою готовність до роботи у несприятливих погодних умовах.