Керівник вінницької "Свободи" Фурман вже не хоче бути "народним губернатором"
Присутні 7 грудня на площі Небесної сотні у Вінниці 150-200 осіб заявили про те, що підтримують екс-нардепа та лідера облорганізації "Свобода" Олексія Фурмана на посаду губернатора. Про нього говорили як про висуванця Майдану на цю посаду. Правда, така підтримка "обернулася боком" Олексію Юрійовичу, пише "Вінниця РЕАЛ". Буквально протягом кількох годин новина "про обрання" розлетілас...