Херсонські правоохоронці затримали зловмисників, які скоїли крадіжки металевих конструкцій на суму понад 20 тисяч гривень (ФОТО)
Нещодавно херсонські міліціонери затримали двох раніше судимих, які викрадали дорожні люки та сітку-рабицю на парканах, а потім здавали усе на металобрухт. Своїми діями зловмисники завдали збитків комунальним підприємствам на суму понад 20000 гривень.