На Житомирщині правоохоронці розслідують розтрату управлінням ЖКГ державних коштів
Оперативники державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС Житомирщини викрили посадових осіб управління ЖКГ одного з районів регіону у розтраті близько 600 тисяч державних коштів. За викритими фактами розпочато кримінальні провадження.