Вшанували загиблих воїнів-танкістів та вручили їх рідним державні і військові нагороди
У селищі Гончарівське, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблих воїнів 1-ї окремої танкової бригади. Пам’ятку розмістили на будівлі Гончарівської шкільної гімназії, повідоляє Міністерство оборони України.