Проведено семінар з питань покращення організації навчання працюючого населення
На базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області 4 та 5 грудня було проведено семінар з питань покращення організації навчання працюючого населення із начальниками міських (районних) відділів та інспекторським складом УДСНС України у Чернігівській області.