Семінар з питань покращення організації навчання працюючого населення.
На базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області 4 та 5 грудня 2014 року було проведено семінар з питань покращення організації навчання працюючого населення із начальниками міських (районних) відділів та інспекторським складом УДСНС України у Чернігівській області.