Сергій Журман: Ми вживаємо усі можливі заходи для мінімізації наслідків відключень електроенергії
3 грудня в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман зустрівся з представниками громадськості, які прийшли в ОДА висловити обурення з приводу відключень світла у місті.