Херсонські міліціонери здали кров для поранених в АТО (ФОТО, ВІДЕО)
Уже більше півроку на Херсонщині активно діє соціальний проект "Банк крові МВС". За цей час до акції долучилися працівники міліції м. Херсона і Скадовська. Другого грудня День донора пройшов і у місті Нова Каховка. Голова Херсонської обласної організації профспілки атестованих працівників ОВС України Олександра Кузнєцов та працівники Центру крові виїхали до відділення трансфузіології місцевої лікарні.