У навчальних закладах України добре замислюються або й вже вирішують, як «гуляти» зимові канікули. Мова про продовження їхніх термінів. Але наскільки? Чи не будуть учні й студенти зовсім «зимувати» вдома? Як слід організувати канікули, освітянам радить Міністерство освіти і науки. Щороку в облдержадміністрацію приходить «рекомендаційний лист» з пропозиціями відпустити учнів на зимові канікули в певних числах. За словами начальника відділу розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки ОДА Олени Соронович, міністерство рекомендує оголосити зимові канікули на Чернігівщині з 29 грудня до 11 січня. За цим принципом організують канікули у 15 районах. А в кількох районах у зв’язку з енергетичними проблемами відпочиватимуть дещо більше. З 22 грудня на канікули йдуть школи Куликівського, Носів-ського, Прилуцького районів, а також міста Прилуки. В Ніжині друге навчальне півріччя розпочнеться аж 19 січня.