Кіровоградські правоохоронці влаштували свято для дітей, що перебувають у притулку (ФОТО)
Напередодні Нового року працівники кримінальної міліції у справах дітей обласного апарату та Кіровоградського міськвідділу організували проведення новорічного вогника у комунальному закладі "Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами" обласної ради.