26 грудня пройшло підведення підсумків роботи структурних підрозділів НМЦ ЦЗ та БЖД у 2014 році, на якому були присутні всі співробітники. Після вступного слова начальника Центра О.І. Назіна, зі звітом про проведену роботу виступили керівники структурних підрозділів: навчального пункту – О.Л.Овчар, обласних та міста Чернігова курсів – М.П.Федоренко, Прилуцьких міських курсів – В.Ю.Соловей, Ніжинських міських курсів – В.П.Ярошовець, методкабінету – О.А.Кожухар, Остерського НКП – М.М.Теслюк. З доповіддю «Про стан виконання структурними підрозділами Центру завдань у 2014 році» виступив заступник начальника Центру С.В.Бочка.