Традиційна зустріч зі студентами, які виявили бажання навчатися за програмою «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» відбулася 25 грудня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.