Медики працюватимуть за будь-яких форс-мажорних обставин
Безперечно, відключення споживачів електроенергії від живлення негативно позначилося на всіх сферах життєдіяльності області та на деяких поліклінічних закладах обласного центр, районних лікарнях, адже у цей час не працювало медичне обладнання, для якого не передбачено автономного живлення. Начальник Управління охорони здоров`я облдержадміністрації Петро Гармаш заспокоює , що «віялові» та аварійні відключення ніяк не позначаться на роботі ургентної служби.