Про результати операції МВС по ліквідації "конвертцентрів" розповів Олексій Руденко (ФОТО)
За два тижні оперативно-профілактичного відпрацювання працівниками міліції викрито та припинено діяльність 11 "конвертаційних центрів", через які відмито мільярди гривень. Під час операції вилучено більше 26,5 мільйонів гривень готівки та 4,6 мільйонів гривень заарештовано на рахунках фіктивних підприємств. Про це повідомив начальник ГУБОЗ МВС генерал-майор міліції Олексій Руденко.