Медики працюватимуть за будь-яких форс-мажорних обставин
Безперечно, відключення споживачів електроенергії від живлення негативно позначилося на всіх сферах життєдіяльності області та на деяких поліклінічних закладах обласного центр, районних лікарнях, адже у цей час не працювало медичне обладнання, для якого не передбачено автономного живлення, повідомляє прес-служба Управління охорони здоров'я облдержадміністрації.