Прокуратурою Чернігівської області направлено до суду обвинувальний акт щодо працівника міліції, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на трьох громадян.
14.09.2014, між 20 і 21 годинами поблизу смт. Михайло-Коцюбинське Чернігівського району сталася ДТП за участю заступника командира третьої роти з охорони зони радіоактивного забруднення Чорнобильського ВЗ ГУ МВС в Київській області, який керував власним автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. У результаті ДТП один чоловік загинув на місці події, а два інші померли в лікарні.