Із зони АТО на Тернопільщину повернулися оперативники (ФОТО)
Працівники оперативних служб міліції Тернопільщини повернулися вночі, 24 грудня, додому із зони проведення антитерористичної операції. Впродовж місяця п'ятеро працівників управління боротьби з організованою злочинністю та п'ятеро оперативників карного розшуку несли службу на блокпостах Луганської області, неподалік міста Щастя.