У робочому кабінеті заступника голови МВС виявлено прослуховуючий пристрій. Фотофакт
Про це заявив заступник Міністра внутрішніх справ – керівник апарату Сергій Чеботар. Камера, яка працювала в цілодобовому режимі, могла передавати як відео так і аудіо сигнал. За словами Сергія Чеботаря встановлення подібного записуючого устрою могло бути пов’язано з колишнім керівництвом МВС та ліквідацією концерну «ЄДАПС», який щорічно приносив доход майже у мільярд гривень, які розприділ...