У Львові правоохоронців, котрі заступають на службу, привітали з професійним святом (ФОТОРЕПОРТАЖ)
У День української міліції, 20 грудня, у центрі Львові біля памятника Шевченкові відбувся урочистий інструктаж правоохоронців, котрі заступають на службу по охороні громадського порядку у місті. Працівників міліції привітали начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія, мер Львова Андрій Садовий, представники Львівської обласної ради, державної адміністрації області та керівники підрозділів міліції.