Керівники області привітали дітей з Днем Святого Миколая
19 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із в.о. голови обласної державної адміністрації Сергієм Журманом привітав дітей соціально-незахищених категорій Чернігівщини з Днем Святого Миколая.