Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності
18 грудня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у роботі постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності. Провів засідання голова комісії Микола Стрілець.