Вчора на світлофорі біля міськлікарні сталось ДТП. Добре, що все обійшлось без жертв, і автомобілі були трішки пошкоджені. Але не досить приємним є те, що ДТП сталось із-за несправного світлофору, як повідомляють очевидці. Зараз цей світлофор, вже не перший день, працює некоректно.