Хто винен у побитті хлопчика в ніжинської ЗОШ № 2 з’ясовувала освітянська комісія
Прикрий випадок, який трапився в ЗОШ № 2, а саме бійка в п'ятому класі, зараз на устах ледь не в кожного жителя міста. Про події того уроку та попередні результати перевірки розповів начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, ПОВІДОМИЛИ Уездные новости.