Городнянські майстрині Валентина Тарнавська і Лідія Сивухо на минулому тижні почали шити бурки для бійців АТО. За день кожна встигає пошити дві пари теплого взуття. Восьмого грудня були готові перші 15 пар. Бурки попросили бійці 41-го та 13 батальйонів.