Чернігівщину відключають від електрики більше ніж інші області. І будуть відключати далі
Чернігівщину відключають від електрики більше ніж інші області. І будуть відключати далі. А винні у цьому олігархи, які довели енергетичну систему до такого стану, упевнений голова обласної ради Микола Звєрєв. Про це він заявив на засіданні обласного Антикризового енергетичного штабу 17 грудня в Чернігівській ОДА.