Красноармійські міліціонери спільно з бійцями батальйону "Донбас" вилучили у місцевого жителя 8 гранат (ФОТО)
У ході проведення спільних оперативно-розшукових заходів, спрямованих на вилучення з незаконного обігу зброї та вибухових речовин на території оперативного обслуговування, співробітники Красноармійського міськвідділу міліції разом з бійцями батальйону "Донбас" вилучили у 21-річного місцевого жителя 8 гранат. Порушнику закону загрожує до 7 років позбавлення волі.