Валерій Очеретний: "Після Прип'яті ми ще довго "світилися" (ФОТО)
Голова правління Житомирського обласного осередку Всеукраїнської Чорнобильської Спілки інвалідів МВС України майор міліції у відставці Валерій Сергійович Очеретний поділився своїми спогадами про перші дні техногенної катастрофи світового масштабу.