У "Школі молодого журналіста" відбулись останні тренінги
Проект «Школа молодого журналіста» виходить на фінішну пряму. Громадські діячі Павло Пущенко та Вероніка Рибак провели 11 грудня останні тренінги для його учасників. Втім, окрім тренінгів на молодих журналістів в останні тижні проекту чекає ще низка освітніх заходів.