Депутати прогулюють: наприкінці сьогоднішнього засідання парламенту залишилося 30 обранців
Віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд обурена незначною кількістю народних депутатів до кінця ранкового засідання в п'ятницю, 12 грудня. "Ми не можемо далі працювати, якщо в сесійній залі, особливо в такий складний час ми будемо спостерігати порожні крісла. Це безвідповідально", - заявила вона, завершуючи засідання парламенту, передає "