З 02 по 07 грудня у м. Львів пройшов Чемпіонат України з боксу серед юніорів 1999-2000 р.н., метою якого було відібрати збірну команду України для участі у Чемпіонаті Європи, який відбудеться вже цієї весни. У складі команди Чернігівщини брали участь 5 боксерів, двоє з яких перші поєдинки програли, а Вадиму Костючку (Чернігів, “Атлет” не вистачило