3 грудня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулася традиційна обласна екологічна конференція «Вивчати, щоб зберегти». ЇЇ, за результатами навчальної практики, підготували учні ІІ біолого –хімічного профілю під керівництвом куратора Лазаренко Нінель Вікторівни та вчителів біології – кандидата біологічних наук, старшого викладача кафедри екології та охорони природи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка Кириєнко Світлани Володимир...