Україна не купуватиме електроенергії в Росії. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко. Імпортувати струм планують в інших найближчих сусідів, зокрема в Молдови. За словами віце-прем’єра, імпорт дозволить стабілізувати ситуацію із нестачею енергоресурсів в Україні. І віялових вимкнень світла населенню та підприємствам уже не буде. "Ми вважаємо, що сьогодні-завтра...