Бійці харківських спецбатальйонів долучились до проведення Всеукраїнського тижня права (ФОТО, ВІДЕО)
З урочистого виконання Державного гімну України співробітниками підрозділів "Слобожанщина", "Харків-1", "Харків-2" та "Східний корпус" розпочався урок патріотизму, який відбувся в стінах обласного управління міліції. Бійці батальйонів патрульної служби прослухали лекцію про права людини та переглянули документальні фільми на зазначену тему