У четвер, у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбувся тренінг "Захистити себе від ВІЛ". Він був направлений на розуміння проблеми ВІЛ у сучасному суспільстві, толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, шляхи передачі захворювання та подолання стереотипів, пов'язаних з ним. Учасники тренінгу в ігровій формі"Доріжки оцінили ризики, пов'язані з зараженням вірусом.