Пенсіонери ОВС Чернігівщини дбають про здоров'я нації (ФОТО)
У День Збройних сил України в спортивному залі СК "Октант" відбувся відкритий турнір з боротьби дзюдо серед дітей та підлітків, 2003 - 2008 років народження. Змагання проводилося під егідою і за сприяння Громадської організації "Громадський актив України", яку створив і очолює пенсіонер ОВС, полковник міліції у відставці, колишній начальник відділу БНОН міської міліції Петро Пекур.