На віче у Вінниці 150 чоловік обрали "народного губернатора", місцеві медійники створили власний "Журналістський Майдан"
Близько 150 учасників народного віча, яке скликала новостворена вінницька Рада Майдану, проголосували в неділю за відставку голови ОДА Анатолія Олійника. Про це у неділю, 7 грудня, передає TVi. Збори стали продовженням народного віча, яке зібралось у суботу в сесійній залі Вінницької облради після штурму адміністративної споруди активістами, котрих не пускали на пленарне засідання. Б...