Прикарпатські школярі запросили на вечір-реквієм міліціонерів, які повернулися з зони АТО (ФОТО)
Вихованці Угорницької школи-інтернату, що вже давно є підшефною івано-франківських правоохоронців, підготували літературно-мистецьку композицію "Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти".