Вінницькі міліціонери затримали водія, який перевозив більше 300 пляшок елітного алкоголю (ФОТО)
Більше 300 пляшок віскі, джину, горілки та коньяку елітних торгових марок вилучили Могилів-Подільські міліціонери у водія, який перевозив алкоголь у багажному відсіку мікроавтобусу "Mercedes -Benz". Жодних документів на алкоголь у водія не було.