У Центрі підготовки міліціонерів Полтавщини група полтавських страйкбольних команд зіграла у страйкбол (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Днями організаційною ініціативною групою із полтавських страйкбольних команд, спільно з Полтавською обласною дитячою громадською організацією "Військово спортивний центр "Воїн" та Центром підготовки працівників ОВС УМВС України в Полтавській області проведено військово-тактичну страйкбольну гру "C.Q.B.-R" з використанням страйкбольного спорядження.