На Житомирщині привітали міліціонерів-учасників АТО (ФОТО)
В Олевському районному будинку культури з нагоди Дня Збройних сил України вшановували захисників Вітчизни. Серед тих, кого відзначили жителі району, були і три працівника місцевого відділку міліції, які нещодавно повернулися із зони проведення антитерористичної операції.