На Вінниччині під час охорони громадського порядку біля ОДА постраждали восьмеро міліціонерів та громадський активіст (ОНОВЛЕНО, ВІДЕО, ФОТО)
Сьогодні під час проведення позачергової сесії обласної ради біля приміщення ОДА частина агресивно налаштованих мітингувальників грубо порушили громадський порядок. Семеро працівників вінницької міліції, які несли службу з охорони громадського порядку, були госпіталізовані з тілесними ушкодженнями та отруєння газом.